***MouseBreaker***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
***MouseBreaker***

Hoşgeldiniz ! ...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Özel bir evlenme teklifi..

YazarMesaj
Inflexible

Inflexible

Özel bir evlenme teklifi.. Empty
MesajKonu: Özel bir evlenme teklifi..   Özel bir evlenme teklifi.. Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:21 am

Kız Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştü. Delikanlı ise kızı sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla
kavga etmiş ve kıza cep telefonunu uzatarak, onu aramasını ve ikna
etmesini rica etti. Kız Göz yaşlarını içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştı. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya yanaşmıyordu. Ama kız üstüme düşeni fazlasıyla yapmıştı. Aradan birkaç hafta geçmişti.
Delikanlı olanları unutup, eski neşesine kavuşmuştu. Bir akşam saat 22:00 sularında kızın cep telefonuna bir mesaj geldi. Mesajın sahibi delikanlıydı. Mesaj şöyleydi;
-"Yarın bana son kez yardım etmeni istiyorum. Hayatımın aşkını buldum. Ne olur benimle evlenmesi için onu ikna et."
Bu mesaj kızı beynimden vurmuştu. Gün ışıyana kadar yanağından
süzülen yaşlar, yastığında acı ve unutulması mümkün olmayan bir iz bırakmıştı. Kız İşe giderken ayakları beni geri geri götürüyor, yol bitmesin diye sürekli dua ediyordu. Hayatıda ilk ve son kez aşık olmuştu ve bu aşkı ben kendi elleriyle yok edecekti. Mesaisine yarım saat geç gitti. İçeri girer girmez Delikanlı, bu günün hayatındaki en mutlu gün olduğunu
ispatlar gibi neşeli ve bir çocuk gibi heyecanla kızın yanına geldi.Kız ise yenilgiyi çoktan kabullenmişti. Ama sevdiğinin mutluluğu onu teselli ediyordu.Delikanlı, "iyi günler" dedikten sonra hemen konuya girdi;
-"senin hakkını nasıl ödeyeceğim bilmiyorum. Ama inan çok yüce bir olaya vesile oluyorsun."
Elindeki telefon numarasını kıza uzattı. Bu numarayı arayıp, karşı tarafa; "Haldun seni hayatını paylaşacak kadar çok seviyor. Lütfen onu kırma ve evlilik teklifini kabul et. İnan seni şimdiye kadar kimseyi sevmediği kadar çok seviyor" demesini istedi. Sonra da kızın masasına; ''Bu emeğinin karşılığı değil ama" diyerek küçük bir hediye paketi bıraktı.Kız Masasındaki iş telefonunu alıp elindeki telefon numarasını çevirmeye başladığında,delikanlı parmaklarındaki titremeyi görecek diye çok endişelendi. Telefon çalmaya başlamıştı. Birden kızın masasındaki kutudan love story müziği çalmaya başladı.Telefon halen kızın kulağıdaydı.Bir yandan da kutuyu açmaya çalışıyordu.Kutuyu açtığında bir cep telefonu gördü.Kız Telefonu aldı ve açtı.Delikanlı bir hamle ile masadaki iş telefonunu kızın kulağından aldı.Kız ise gayri ihtiyari cep telefonunu kulağına götürmüştü.Delikanlı, şimdiye kadar duymayı her şeyden çok istediği, bir kerecik duyduğunda ölmeyi bile kabul edeceği o cümleleri söylemeye başladı.Kız ise göz yaşlarını tutamadı ve delikanlının boynuna sarıldı
.

Özel bir evlenme teklifi..
1 sayfadaki 1 sayfası